Jesteś tutaj --> Strona główna / O nas
Kilka słów o naszej firmie oraz usługach...
Krótka historia firmy

Przez jedenaście lat działalności wykonaliśmy dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych pokryć podłogowych w Polsce jak i również w krajach sąsiednich: Niemcy, Słowacja, Wielka Brytania.

W  2014 i 2015 roku położyliśmy 18000 m2 żywic firmy Flowcrete oraz wprowadziliśmy do oferty hydroizolacje dachów firmy Tecnopol, Basf, Dow

Wykonujemy hydroizolacje dachów za pomocą membrany polimocznikowej oraz pianki poliuretanowej PUR – są to materiały, które mają zastosowanie na wielu rodzajach powierzchni narażonych na działanie wilgoci oraz wody, co przełożyło się na wieloletnie zabezpieczenie wszelkiego rodzaju pokryć podłogowych parkingów, balkonów, tarasów oraz pokryć dachowych wykonanych z betonu, drewna, papy lub membran pvc.

Materiał

Firmy z jakimi współpracujemy:  Tecnopol, Basf, Dow.

Stosowane przez nas środki pozwalają na gwarantowane 100% zabezpieczenie pokrywanej powierzchni oraz udzielenie 5 letniej gwarancji na wykonaną pracę oraz 25 letnią gwarancje na materiał. Stosowany przez nas materiał to czysta membrana polimocznikowa, która po aplikacji na powierzchni o grubości 1,5-2 mm daje nam całkowitą gwarancję zabezpieczenia przed wodą i wilgocią.

Stosowana chemia jest całkowicie paro przepuszczalna.

Tel: +48 601 370 105

e-mail: phuanmir@wp.pl

Adres: 65-127 Zielona Góra ul. Chłodna 20

Copyright (C) 2017 By Anmir Hydroizolacje Copyright Holder All Rights Reserved.

Realizacja: Intermedia Agencja Interaktywna